Procesy Energetyczne i coaching w zakresie rozwoju osobistego

Zapraszam Cię na energetyczne procesy na ciało, dające przestrzeń, ulgę, relaks, a często znacznie więcej. Wszystkie procesy na ciało, które wykonuję poprzez przykładanie rąk na określone punkty na ciele i wywołanie danego procesu uwalniają zakleszczone w ciele schematy, stopujące Cię w danej sferze życia. Pracujemy przez ubranie, z uważnością i świadomością.

„Ludzie zmieniają swoje ciała i ich życie się zmienia. Ludzie zmieniają swoje życie i ich ciała się zmieniają” Gary Douglas, twórca Access Consciousness.

1,5h sesje energetycznego procesu na ciało, jak i sesje coachingu kosztują 180zł. Niezależnie od wybranego procesu. Najczęściej wybór zaczyna się od Barsa, gdyż Bars oddziałuje szeroko na wiele aspektów naszego życia. Sesja wydłużona do 3h, poszerzona o werbalne prowadzenie i facylitację kosztuje 350zł.

Wybrane procesy energetyczne

BARS – podstawowy i fundamentalny proces na ciało, polegający na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie klienta. Powoduje lekkość w ciele, pomaga uciszyć gonitwę myśli, redukuje stres, relaksuje, zmniejsza napięcie i ból w ciele, cofa nagromadzone ograniczania we wszystkich aspektach życia, otwiera na otrzymywanie z większą łatwością, przynosi poczucie ulgi oraz stopniową zmianę. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa. Zabieg ten powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych programów i projekcji i zaczynamy przyjmować – zamiast odrzucać. Zaczynamy być obecni w naszym życiu, a przeszłość nie ma takiego wpływu na przyszłość, co zmienia prawdopodobieństwo przyszłych możliwości.

Access Face Lift – niesamowity proces, który poprzez uruchomienie uwalniania zakleszczonych w ciele punktów widzenia delikatnie modeluje twarz i ciało, co w efekcie modeluje także procesy starzenia.

TSS – usuwanie traum zakleszczonych w ciele, które utrudniają wyjście ponad nie i kreowanie nowego życia bez ciągłego powracania do traumy i starych scenariuszy. Proces ten przyczynia się do cofnięcia traum skumulowanych w ciele przynosząc ulgę i więcej lekkości w ciele. Jest to zaproszenie dla tych, którzy po przeżytych urazach i traumach chcą dać ciału inne możliwości niż tylko wpasowywanie się w „nabyte” ograniczenia.

MTVSS – to jeden z najbardziej dynamicznych procesów na ciało o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Odbudowa naturalnej wibracji ciała. Zabieg pozwalający przywrócić pierwotny zdrowy stan komórek, cofnąć wiele rodzajów dysfunkcji w ciele, cofa programowanie, które zniekształciło pierwowzór ciała, stymuluje układ odpornościowy, trawienny, nerwowy.

Biomimetryczna Mimikra – proces rozpraszający i likwidujący zakleszczoną w cielę mimikę i energetykę bóli i ścieżek kogoś innego. Czy zastanawiałeś się kiedyś na ile prawdziwie jesteś sobą w swoim zachowaniu, a na ile jesteś wypadkową zachowań osób, które Cię otaczały w dzieciństwie, okresie dorastania lub później? Naśladujemy innych, ich punkty widzenia lub całe ścieżki energetyczne wtedy, kiedy chcemy lub musimy ich zrozumieć intelektualnie lub energetycznie. Biomimetyczna mimikra to proces, który pomaga to cofnąć. Można go robić w odniesieniu do poszczególnych osób z rodziny, ale także każdego z kim kiedykolwiek byliśmy w związku, kto był naszym wzorem, mentorem, a także wrogiem. Jest to proces, który pozwala nam uwolnić się od uświadomionych i nieuświadomionych zmimikowań innych osób, dostrzec inne możliwości i dokonać innego wyboru.

DMM – zabieg uwalniający ciało od destrukcyjnych zapisów pamięci komórkowej – zapisów traum, skaleczeń, urazów, przywracający naturalny stan w ciele oraz przywołujący szybsze i łatwiejsze gojenie się ciała przy bieżących urazach.

ESL – proces dla osób „zawieszonych” pomiędzy życiem a śmiercią. Jak wiele razy – tak w głębi ducha, tak po cichutku pomyslałaś/eś „nie, nie zrobię tego, bo umrę”, „nie dam rady”, „jak to zrobię, to mnie zabiją”…? Takie małe niepozorne myśli – kto by tam brał je na poważnie… – ale jeżeli to one sprawiają, że od lat nie przekraczasz tej granicy, za którą czeka na Ciebie rozkwit Ciebie, Twojego życia, ciała, biznesu, pieniędzy?…I… jak wiele w komórkach Twojego ciała jest zapisanych wspomnień na temat śmierci i umierania, które uwierają niczym bolesne zadry i nie pozwalają Ci w pełni wybierać ŻYCIA?

To raptem kilka z energetycznych procesów na ciało, jakie wykonuję. Oczywiście w związku z ogromną ilością naszych ograniczeń mentalnych, które ograniczają działanie procesów energetycznych, efekt wzrasta wraz z ilością sesji. Choć uważny obserwator zauważy zmiany po każdym ze spotkań.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.