Rozwój Osobisty

Rozwój osobisty, to stawanie się coraz lepszą wersją siebie, poprzez uwalnianie tego, co nas ogranicza w przepływie radości, lekkości, miłości w ciele, duszy, umyśle i życiu.

Rozwój osobisty, to pożegnanie tego, co już nam nie służy. To wcielania i rozkwit własnego potencjału.

Rozwój osobisty, to pozwolenie, by stare wersje nas umarły. Doświadczanie śmierci za życia jest bolesne, bo umiera ta część nas, która wydaje się dla nas taka ważna. Mowa o „ego”, które broni się wszystkimi mechanizmami tłumienia, kontroli i manipulowania, jakie posiada byle tylko przetrwać. Kto czytał Anthony’ego De Mello, wie o czym mowa. My też „wiedzieliśmy”. Jednak „wiedzieć”, „czuć” i „rozumieć” to zupełnie inne stany świadomości. Wiedzieliśmy od dawna, co znaczy „umrzeć zanim umrzesz”, trudno jednak było to zrozumieć, a zrozumienie przychodzi przez doświadczanie, a doświadczeń takich jest bardzo wiele na ścieżce rozwoju osobistego.

Zapraszamy na sesje uwalniania emocji, traum osobistych, rodowych, aktywowanie Pola Serca w Świetle Najwyższej Świadomości. Zapraszamy na sesje, po których zaczniesz robić duże kroki na swojej ścieżce w kierunku życia pełnią siebie. Sesje odbywają się także on-line (poza sesjami BARS).

Nie zawsze wiemy, jaką ścieżkę wybrać, by dotrzeć tam, gdzie pragniemy dotrzeć. Jeśli Ty także nie masz pewności, czy oferowane przez nas sesje są dla Ciebie, to zapraszamy Cię do niezobowiązującej rozmowy telefonicznej.

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników