Rozwój Osobisty

Rozwój osobisty… metamorfoza … transformacja … przemiana … to tylko synonimy tego samego, a to czego doświadczaliśmy przez ostatnie tygodnie było niczym innym, jak doświadczaniem śmierci. Kto czytał Anthony’ego De Mello, wie o czym mowa. My też „wiedzieliśmy”. Jednak „wiedzieć”, „czuć” i „rozumieć” to zupełnie inne stany świadomości. Wiedzieliśmy wiele lat temu co znaczy „umrzeć zanim umrzesz”, trudno było to zrozumieć, a zrozumienie przychodzi przez doświadczanie.

Doświadczanie śmierci za życia jest bolesne, bo umiera ta część nas, która wydaje się dla nas taka ważna. Mowa o „ego”, które broni się wszystkimi mechanizmami tłumienia, kontroli i manipulowania, jakie posiada byle tylko przetrwać.

Umieranie dla świata jest bolesne…, bo związane z traumami rodowymi naszych przodków, czyli tych, którzy przetrwali. Tych, dzięki którym Krzysztof, Beata, Ty możemy teraz BYĆ tutaj, tworząc, pisząc i czytając te treści.

Rozwój osobisty, to stawanie się coraz lepszą wersją siebie, poprzez uwalnianie tego, co nas ogranicza w przepływie radości, lekkości, miłości w ciele, duszy, umyśle i życiu. Zapraszamy na sesje uwalniania emocji, traum osobistych, rodowych, aktywowanie Pola Serca w Świetle Najwyższej Świadomości.

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników