Kursy & Warsztaty

Zapraszamy na kursy i warsztaty z masażu, a w zasadzie ze sztuki masażu, uważnego dotyku, świadomego oddechu, biomechaniki jogi i inne związane z pracą z ciałem, jak i uwalnianiem uwięzionych emocji. W masażu zwracam szczególną uwagę na bycie obecnym, uważnym, aby powolny, świadomy dotyk mógł docierać do głębszych warstw. Ważna jest finezja i długość ruchów, ich płynność, rytm. Zwracam uwagę na oddech, ergonomię pracy, BHP. To wszystko sprawia, że masaż staje się sztuką.

Kursy masażu grupowe

Na kursach i warsztatach grupowych masz szansę wejść w interakcję z grupą ciekawych osób. Poszerzyć swoje horyzonty o ich spostrzeżenia, potania, dyskusje, doświadczenia. Masujemy się w parach i możemy się zmieniać, także masz możliwość popracowania na różnych ciałach.

Kursy indywidualne oraz konsultacje dla masażystów

Oferta indywidualnych kursów masażu skierowana jest zarówno do masażystów z wieloletnim stażem, jak i osób, które nigdy nie masowały lub masują okazjonalnie. Dokładny zakres szkoleń, jak i termin każdorazowo dopasowany jest do potrzeb kursanta.

 

UWAGA: Na ten moment nie planujemy nowych terminów kursów grupowych. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany którymś kursem, to napisz do nas. Jeśli uda się nam zgrać 2 osoby, to zorganizujemy kurs dla Was w Poznaniu.

Jeśli uda Ci się zorganizować grupę osób chcących wziąć udział w warsztacie w innym mieście, to daj znać, jest duża szansa, że przyjedziemy do Was :).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4