Warunki uczestnictwa:

 1. Na poczet tego regulaminu pod nazwą kurs mieszczą się również warsztaty i inne formy zajęć grupowych, prowadzonych przez Krzysztofa Cukierskiego-Hryc.
 2. W kursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat.
 3. Uczestnik kursu nie musi mieć żadnego doświadczenia związanego z masażem.
 4. Warsztaty dla zaawansowanych skierowane są do osób, które ukończyły kurs podstawowy.
 5. Liczba miejsc jest ograniczona i różni się w zależności od lokalizacji
 6. Uczestnik zobowiązuje się do nie picia alkoholu oraz nie przyjmowania środków odurzających/zmieniających świadomość podczas trwania kursu/warsztatu.
 7. Dyplom ukończenia kursu masażu Uczestnik otrzymuje po ukończeniu całego kursu (w przypadku Lomi Lomi Nui – po ukończeniu drugiej części).
 8. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków regulaminu.

Warunki rozliczenia:

 1. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca poprzez wypełnienie formularza jest wpłata zadatku określonego w formularzu na nr konta podany w formularzu lub wpłata poprzez sklep na stronie sztukauwaznegodotyku.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.
 2. Pozostała część kwoty za kurs płatna jest przelewem lub poprzez sklep na stronie sztukauwaznegodotyku.pl przed jego rozpoczęciem lub gotówką w dniu rozpoczęcia kursu.
 3. Zadatek jest bezzwrotny. Zadatek można przenieść na poczet innej edycji kursu, która będzie miała miejsce w przeciągu kolejnego roku. W przypadku odwołania udziału na mniej niż 7 dni przed kursem, zadatek nie jest zwracany i nie można go przenieść na poczet innej edycji.
 4. Opłata za kurs i pobyt nie podlega zmianie w przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu uczestnika.
 5. Uczestnikowi, który wziął udział w kursie nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy oraz nie przysługuje prawo do zwrotu kosztów poniesionych na udział w kursie.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń i zobowiązuje się do zwrotu wpłaconych przez Uczestników pieniędzy, które wpłynęły od nich na konto Organizatora. W tym przypadku Organizator nie pokrywa innych kosztów poniesionych przez Uczestników.

Dane osobowe:

Zapisując się na kurs/warsztat przekazujesz dobrowolnie swoje dane osobowe, które będą przetwarzane wyłącznie w celach informacyjnych dotyczących wydarzenia. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania wysyłając mail na adres: uwaznydotyk@gmail.com lub tel. 501254330. Administratorem danych osobowych jest firma SOMATICA D.O. KRZYSZTOF CUKIERSKI-HRYC z siedzibą na os. St. Batorego 41A/19, 60-687 Poznań.