Rytuał Lakszmi Zen

Pozwól sobie na uwolnienie

Dziękuję, że weszłaś tutaj, by dowiedzieć się więcej. 

Z przyjemnością poprowadzę Ciebie w procesie uwalniania ciężarów z Twojej głowy, karku, barków, ramion. Pomogę rozluźnić się Twojej twarzy, a co najważniejsze pomogę Ci przejść przez uwolnienie tłumionych emocji, jeśli to wybierzesz.

Rytuał Lakszmi Zen kieruję do Ciebie, Droga Kobieto, jeżeli:

 • czujesz się przytłoczona mentalnie (dokuczają Ci uporczywe myśli, brakuje Ci szerszej perspektywy);
 • czujesz się przytłoczona emocjonalnie (czujesz się wypalona, sfrustrowana, czujesz się rozczarowana swoim życiem, jesteś nadmiernie reaktywna emocjonalnie, boisz się przeżywać emocje, tłumisz złość czy smutek szufladkując emocje na dobre i złe i unikając przeżywania tych złych, czujesz, że dusisz w sobie emocje i przez to możesz odczuwać brak dostępu do głębszych uczuć, doświadczyłaś złamanego serca z powodu rozpadu związku lub straty kogoś bliskiego;
 • doświadczasz stanów depresyjnych, apatii, zniechęcenia, postrzegasz świat w szarych barwach, brakuje Ci energii do działania;
 • cieleśnie czujesz się napięta, poblokowana, odczuwasz ból w klatce piersiowej, barkach, ramionach, bóle głowy, a może zmagasz się ze stanami lękowymi czy nerwicą.

A teraz wyobraź sobie, że z każdym kolejnym rytuałem, którego doświadczasz:

 • masz zupełnie inny, bardziej pozytywny obraz samej siebie, stajesz się wobec siebie opiekuńcza i wspierająca;
 • zamiast niepokoju i napięcia doświadczasz stanu zaufania do siebie i do Wszechświata oraz odprężenia, a także większego poczucia pewności siebie;
 • podchodzisz do życia i świata z entuzjazmem i ciekawością, odchodząc od wycofania i czarnowidztwa;
 • odczuwasz więcej przestrzeni i swobody w ciele – zarówno na oddech, jak i ruch;
 • pragniesz doświadczać tego, co najlepsze – czujesz, że zasługujesz i pozwalasz sobie nagradzać siebie;
 • masz więcej energii, która poprzez rytuał została wyzwolona i popycha Cię do pozytywnych działań;
 • czujesz się – po raz pierwszy w życiu lub ponownie – piękna i szczęśliwa, okrywając i doświadczając, że źródło piękna i radości zawsze było w Tobie.

A teraz uświadom sobie, że masz to na wyciągnięcie ręki – wystarczy zadzwonić do Krzysztofa i ustalić termin.

Rewitalizujący terapeutyczno-estetyczny Rytuał Lakszmi ZEN – masaż obejmujący twarz, głowę, kark, dekolt i ramiona, czyli obszary ciała, które kumulując stres wpływają na napięcie i wygląd twarzy, na ból głowy, na jasność myślenia, a także odzwierciedlają nasz stan emocjonalny, nasz stosunek do siebie i świata.

Często bardzo napięte mięśnie mimiczne w dużej mierze odzwierciedlają stan naszej psychiki, dominujące emocje i stan ducha. Usuwając nadmierne napięcia z twarzy, ramion, barków, karku i głowy, dosłownie zdejmujemy bagaż emocjonalny, z jakim osoba poddająca się rytuałowi przychodzi.

Zabieg obejmuje pracę na powięzi, zwiększając elastyczność włókien kolagenowych. Z kolei praca na punktach spustowych, znajdujących się w mięśniach przywraca prawidłowe napięcie mięśniowe. Efektem końcowym jest poprawa ukrwienia skóry, zmniejszenie zmarszczek i bruzd, odmłodzenie twarzy, co przekłada się na zdrowszy wygląd i lepsze samopoczucie.

Droga Kobieto, chcąc uhonorować Twoją Wielkość, Wewnętrzną Moc, codzienną Odwagę, Determinację, Twoje wielkie i piękne Serce… proponuję Ci w miesiącu marcu na hasło KOBIETA 1,5h Rytuał Lakszmi Zen w cenie godzinnego rytuału.