sesja uwalniania emocji i traum

Uzdrowienia na głębokim poziomie. Relacja z sesji uwalniania traum.

„Gdy niedawno wyciągnęłam kartę pt. „Potrzebujesz uzdrowienia na głębokim poziomie” z talii „Głos intuicji”,  uśmiechnęłam  się  do  siebie.  Cała  jej  charakterystyka  mogłaby  posłużyć  za  opis  sesji  z Krzysztofem: „Potrzeba  wewnętrznej  transformacji.  Nasilające  się  blokady,  stagnacja  i  niepokój, niepozwalające  ruszyć  naprzód.  Niewspierające  energie,  przekonania  i  traumy  na  poziomie energetycznym, duchowym, emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. Mierzenie się z odwagą z tym, co trudne. Szukanie odpowiedzi i uwolnienia w sytuacjach z dzieciństwa, poprzednich wcieleniach, u przodków i w karmie rodowej.” 

Każdy  z  nas  czasem  potrzebuje  zewnętrznego  wsparcia,  pomocnej  dłoni,  aby  poukładać  swój wewnętrzny  świat.  Często  bardzo  poraniony,  ciemny  i  zagubiony.  Każdy  z  nas  ma  w  sobie  ogrom światła, a mimo tego, czasem traci z oczu ścieżkę w meandrach mroku. I to nic złego. To jest ludzkie.

Tak samo ludzkie jak to, aby poprosić o pomoc, gdy jej potrzebujemy. Krzysztof posiada wyjątkowe dary, za pomocą których sprawia, że możemy w aurze bezpieczeństwa i zaufania zagłębiać się w krainy samych siebie. Bez względu na to, czy są to sesje stacjonarne, czy online, swoją uważną obecnością, ciepłym  słowem  i  żywym  zaangażowaniem  oraz  zainteresowaniem  drugim  człowiekiem,  pomaga przechodzić przez wachlarz różnorodnych doświadczeń i prowadzi do uzdrowienia na głębokim poziomie. 

Przygotowywanie mandali na sesje sprawiało mi wiele radości, choć czasem stanowiło też niemałe wyzwanie, aby za pomocą obrazów wyrazić głos duszy. Niemniej jednak, samo sięgnięcie po kredki, blok  i  akt  rysowania,  poruszyło  coś  głębszego  we  mnie.  Pozwoliło  wydobyć  to,  co  nie  zawsze  jest możliwe w sposób werbalny. 

Trudno  też  byłoby  ująć  w  słowach  ilość  wizji,  odczuć  i  zdarzeń,  które  pojawiły  się  dotąd  podczas procesu.  Część  rzeczy  jest  bardzo  subtelna  i  szybko  ulatuje.  Przy  części  mózg  jest  wybiórczy  i zapamiętuje  bardziej  wyraziste  elementy.  Na  dalszym  etapie  drogi  nie  zawsze  też  możemy  już przywołać stan świadomości, który był obecny wcześniej. To jest proces. A to, co jest we mnie żywe i obecne na tę chwilę to to, jak niesamowitym potrafi być przejście od  obrazów własnej śmierci do widzenia siebie w pełnym świetle i miłości podczas JEDNEJ SESJI. To nie oznacza, że u każdego zadzieje się to w ten sposób, ale pokazuje potencjał, że jest to możliwe.

Krzysztof jest w moich oczach towarzyszem podróży innych ludzi, który pokazuje, że słowo JESTEM i moc oraz siła, jakie za nim stoją, są wszystkim. Wystarczającym powodem, by być, kochać, wzrastać i rozwijać się w swojej naturze. Czasem ta droga odkrywania siebie i poszerzania świadomości może być niewygodna  i  niekomfortowa,  ale  wewnętrzne  skarby,  jakie  tam  czekają,  są  warte  wszystkiego.

Krzysztof jest również  wzorem do tego, jak otulić czyjąś historię i emocje. Dla mnie jest inspiracją, jak widzieć naprawdę człowieka w człowieku. Od istoty wewnątrz mnie do istoty wewnątrz Ciebie, dziękuję za Twoją pracę i za to, że jesteś.

A  na  koniec,  żeby  zebrać  całość  klamrą,  zacytuję  zdanie  ze  wspomnianych  na  początku  kart  jako przesłanie dla innych:

„Otwórz się na pracę z terapeutą, uzdrowicielem albo innym specjalistą, którego Wszechświat wkrótce postawi na Twojej drodze.”

Jeśli postawi Wam Krzysztofa, sprawdźcie, czy to może czas, aby zaopiekować się bardzo ważną relacją. Relacją z samym/samą sobą. Przypomnijcie sobie, jak przyjemnie jest być człowiekiem.” Natalia

Poczytaj więcej o: