o nas

O nas

Krzysztof i Beata. Razem tworzymy przestrzeń Sztuki Uważnego Dotyku w Poznaniu. Na przestrzeń tą składa się praca indywidualna w gabinecie na os. St. Batorego w Poznaniu, jak i kursy oraz warsztaty, które organizujemy.

Krzysztof Cukierski

Krzysztof Cukierski – pomysłodawca i główny „wykonawca” Sztuki Uważnego Dotyku. Krzysztofa znacznie częściej można spotkać w gabinecie oraz to on prowadzi kursy i warsztaty. Fizjoterapeuta; od 20 lat miłośnik pracy z ciałem; nauczyciel jogi i medytacji; terapeuta manualny; praktyk uważnego dotyku i świadomego oddechu, prowadzącego do integracji Ciała z Jaźnią; uczestnik licznych warsztatów rozwojowych; od 2004 roku praktyk masażu tkanek głębokich; od 2010 roku praktyk Lomi Lomi Nui, sztuki masażu Lomi Lomi Nui uczył się u jednego z pierwszych w Polsce nauczycieli masaży polinezyjskich – Juliana Roka; w lutym 2020 roku przeszedł 8-dniowe odosobnienie w totalnej ciemności w tzw. Forest Room, znajdującym się pod ziemią estońskiego lasu; twórca własnej metody pracy z ciałem i psychiką SOTI – Somatyczno-Oddechowa Terapia Integrującazałożyciel Centrum Usprawniania i Pracy z Ciałem SOMATICA somatica.pl

Przychodząc do gabinetu na sesję do Krzysztofa, spotykamy tam osobę bardzo przyjazną, ciepłą, otwartą, empatyczną, uważną i obecną. Czujemy się bezpieczne i zaopiekowane. Jest to szczególnie ważne podczas rytuałów masażu, jak i przy dotykaniu bardzo bolesnych doświadczeń oraz uwalnianiu traum czy emocji z ciała. Krzysztof ma bardzo holistyczne, intuicyjne i często niekonwencjonalne podejście do każdej osoby, z którą pracuje. W zależności od tego, jakie dana osoba ma spojrzenie na świat, jaką ma otwartość i świadomość, po takie też narzędzia pracy sięga Krzysztof. A arsenał narzędzi ma spory. Sam przeszedł długą i mozolną ścieżkę pracy ze sobą, uwalniania własnych ograniczeń i schematów, rozwijania swojego potencjału. Dużo za nim, a i jeszcze sporo przed nim. Prywatnie kochający partner swojej bratniej duszy Beaty, ukochany Krzysiek Mai i Michała, opiekun Happisona.

Beata Hryc

Beata Hryc (dawniej Jusik) – Z jednej strony tworzy i dba o „zaplecze” Sztuki Uważnego Dotyku, czyli strony internetowe i blogi, Fb, Instagram, sklep, organizację warsztatów. W tych kwestiach jest samoukiem, więc wybaczcie niedociągnięcia :).. Z drugiej strony pracuje w gabinecie, najczęściej poprzez Access Bars, Access Facelift i inne procesy energetyczne z Access Consciousness, sesje coachingowe, intensywne sesje energetyczno-werbalne dotykające przekonań i schematów ukrytych w podświadomości, ale także bardziej „namacalnie i zwyczajnie” 🙂 – Techniką Bowena. Beata jest dyplomowanym terapeutą Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim od około 10 lat. Wewnętrzna wiedźma, Miracle Maker, wysoko wrażliwa o ogromnej intuicji. Pracuje z własnymi ograniczeniami i rozwija swoje umiejętności na licznych kursach i warsztatach w Polsce, a także za granicą – w Mystery School w USA i Rumunii. Pracuje również z energiami Aniołów i Mistrzów, czyta kroniki Akashy, prowadzi głosem w medytacyjnych podróżach wewnętrznych, daje odczyty oparte o channeling, jak i energetyczny przekaz uzdrawiający w postaci Light Language. Często słyszy w gabinecie, że jest uosobieniem spokoju, ukojenia i poczucia bezpieczeństwa. Z trzeciej strony dba o energetyczną przestrzeń gabinetu i kursów. Prywatnie rozwiedziona mama 2 wspaniałych dzieci – Michała i Mai, partnerka swojej wielkiej miłości i bratniej duszy – Krzysztofa.

Gabinet

Nasz gabinet – przestrzeń największych zmian :). To tutaj zdarza się głębokie uwolnienie emocjonalne… katharsis… płacz… wycie, jęk… śmiech… To stąd ludzie wychodzą lżejsi, bez tego niewidzialnego balastu na plecach, rozpromienieni, rozluźnieni, z większą swobodą ruchu. Nasz gabinet ma swoje 2 oblicza – oblicze do terapii manualnej, klawiterapii, aurikuloterapii – ta odsłona od lat znana jest pod nazwą SOMATICA i taką też ma stronę internetową: somatica.pl Również wpisując właśnie SOMATICA Poznań można łatwo znaleźć nas na Google Maps, gdzie systematycznie zwiększa się liczba pozytywnych opinii. Zachęcamy do poczytania 🙂
Drugim obliczem jest odsłona masażowa, medytacyjna, przestrzeń do rytuałów masażu i pracy energetycznej. Jest to oblicze Sztuki Uważnego Dotyku, gdzie na ścianach goszczą mandale oświetlone cieplejszym światłem świec i stojącej w kącie lampy.

Jesteśmy ciekawi Ciebie. Zapraszamy 🙂
– Krzysztof i Beata