o nas Krzysztof i Beata

Krzysztof i Beata razem tworzą przestrzeń Sztuki Uważnego Dotyku w Poznaniu. Na przestrzeń tą składa się praca indywidualna w gabinecie na os. St. Batorego w Poznaniu, jak i kursy oraz warsztaty, które organizują.

Sztuka Uważnego Dotyku, to nie tylko dotyk fizyczny, to także, a często przede wszystkim dotyk odpowiednim słowem, obecnością, energią, prowadzeniem, oddechem….

Czy jesteś już zmęczona i zniechęcona tymi wszystkimi metodami, warsztatami rozwojowymi?
Masz wrażenie, że od lat miotasz się w kółko?
Obserwujesz zmiany, ale one nie przekładają się na przełomy w Twoim życiu?

Jeśli jesteś zdeterminowana, by wreszcie iść do przodu dużymi krokami we wszystkich aspektach Twojego życia, to dobrze trafiłaś.

Krzysztof ma naturalną łatwość w widzeniu tego, co zaburza przepływ w Tobie i Twoim życiu oraz widzi, jak można to uzdrowić lub zmienić. Z ogromnym zrozumieniem, wyczuciem, doświadczeniem i wewnętrzną mądrością prowadzi Cię głosem i oddechem, do miejsc w Tobie, do których pragniesz dotrzeć. Pomaga Ci zintegrować Twój cień oraz zobaczyć Twoje światło. Prowadzi Cię w procesie transformacji tego, co Ci nie służy, byś mogła z łatwością stawać się coraz lepszą wersją siebie.

Krzysztof bardzo zwraca uwagę na dobierane słowa, wiedząc, że użycie niewłaściwych słów może zburzyć całą sesję. Dba o to, aby każdy rozpoczęty proces został właściwie domknięty.  Zapewnia poczucie bezpieczeństwa, które jest szczególnie ważne w procesie uwalniania bardzo trudnych emocji. Od początku do końca procesu z ogromną uważnością prowadzi Cię za rękę, byś mogła płynnie i skutecznie przetransformować nawet te najtrudniejsze aspekty.

Jeśli natomiast pragniesz zmiany, ale nie chcesz rozmawiać o tym podczas sesji – jeśli masz już dość opowiadania, rozmawiania, drążenia, pytania…., to zapraszam Cię serdecznie na sesje Access BARS z Beatą. Beata pyta o Twoją intencję, o kierunek w jakim chcesz podążać podczas i po sesji i zaczyna bardzo przyjemną, choć energetycznie potężną sesję BARS na Twojej głowie. Beata ma naturalną zdolność do kreowania i projektowania zmian i często słyszy od swoich klientek, że po sesjach BARS zaczęły dziać się cuda.

Wyjątkowo… na czas sesji… pozwól sobie nie wiedzieć „jak”, pozwól sobie odpuścić i dać się ponieść energetycznej fali wewnętrznego prowadzenia… i otwórz się na to, co jeszcze jest możliwe w Twoim życiu, a czego nawet nie brałaś pod uwagę. Nie musisz wiedzieć…. Nie musisz kontrolować… Nie musisz wszystkiego robić sama…

Krzysztof Cukierski-Hryc

Krzysztof C.Hryc – pomysłodawca i główny „wykonawca” Sztuki Uważnego Dotyku. Krzysztofa znacznie częściej można spotkać w gabinecie oraz to on prowadzi kursy i warsztaty. Fizjoterapeuta; od ponad 20 lat miłośnik pracy z ciałem; nauczyciel jogi i medytacji; terapeuta manualny; trener oddechu; praktyk uważnego dotyku i świadomego oddechu, prowadzącego do integracji Ciała z Jaźnią; uczestnik licznych warsztatów rozwojowych; od 2004 roku praktyk masażu tkanek głębokich; od 2010 roku praktyk Lomi Lomi Nui, sztuki masażu Lomi Lomi Nui uczył się u jednego z pierwszych w Polsce nauczycieli masaży polinezyjskich – Juliana Roka; w lutym 2020 roku przeszedł 8-dniowe odosobnienie w totalnej ciemności w tzw. Forest Room, znajdującym się pod ziemią estońskiego lasu; twórca własnej metody pracy z ciałem i psychiką SOTI – Somatyczno-Oddechowa Terapia Integrująca; twórca Soma Flow Movement – Przez Ciało do Jaźni;  założyciel Centrum Usprawniania i Pracy z Ciałem SOMATICA somatica.pl

Przychodząc do gabinetu na sesję do Krzysztofa, spotykamy tam osobę bardzo przyjazną, ciepłą, otwartą, empatyczną, uważną i obecną. Czujemy się bezpieczne i zaopiekowane. Jest to szczególnie ważne podczas rytuałów masażu, jak i przy dotykaniu bardzo bolesnych doświadczeń oraz uwalnianiu traum czy emocji z ciała. Krzysztof ma bardzo holistyczne, intuicyjne i często niekonwencjonalne podejście do każdej osoby, z którą pracuje. W zależności od tego, jakie dana osoba ma spojrzenie na świat, jaką ma otwartość i świadomość, po takie też narzędzia pracy sięga Krzysztof. A arsenał narzędzi ma spory. Sam przeszedł długą i mozolną ścieżkę pracy ze sobą, uwalniania własnych ograniczeń i schematów, rozwijania swojego potencjału. Dużo za nim, a i jeszcze sporo przed nim. Prywatnie mąż Beaty, ukochany Krzysiek Mai i Michała, opiekun Happisona.

Beata C. Hryc

W gabinecie pracuje najczęściej poprzez Access Bars, Access Facelift i inne procesy energetyczne z Access Consciousness, sesje coachingowe, intensywne sesje energetyczno-werbalne dotykające przekonań i schematów ukrytych w podświadomości, ale także powięziowo – Techniką Bowena. Beata jest dyplomowanym terapeutą Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim od ponad 10 lat. Wewnętrzna wiedźma, Miracle Maker, wysoko wrażliwa o ogromnej intuicji, fanka technik wyobrażeniowych i Neville Goggard’a, zauroczona Human Design umożliwiającym poznanie siebie i budowę wspierających relacji z dzieckiem. Ma naturalną łatwość w patrzeniu na doświadczenia z różnych perspektyw, co poszerza spojrzenie i zrozumienie. Pracuje z własnymi ograniczeniami i rozwija swoje umiejętności na licznych kursach i warsztatach w Polsce, a także za granicą – w Mystery School w USA i Rumunii. Pracuje również z energiami Aniołów i Mistrzów, czyta kroniki Akashy, prowadzi głosem w medytacyjnych podróżach wewnętrznych, daje odczyty oparte o channeling, jak i energetyczny przekaz uzdrawiający w postaci Light Language. Często słyszy w gabinecie, że jest uosobieniem spokoju, ukojenia i poczucia bezpieczeństwa. Prywatnie mama 2 wspaniałych dzieci – Michała i Mai, żona Krzysztofa.

Gabinet

Nasz gabinet – przestrzeń największych zmian :). To tutaj zdarza się głębokie uwolnienie emocjonalne… katharsis… płacz… wycie, jęk… śmiech… To stąd ludzie wychodzą lżejsi, bez tego niewidzialnego balastu na plecach, rozpromienieni, rozluźnieni, z większą swobodą ruchu. Nasz gabinet ma swoje 2 oblicza – oblicze do terapii manualnej, klawiterapii, aurikuloterapii, akupunktury – ta odsłona od lat znana jest pod nazwą SOMATICA i taką też ma stronę internetową: somatica.pl Również wpisując właśnie SOMATICA Poznań można łatwo znaleźć nas na Google Maps, gdzie systematycznie zwiększa się liczba pozytywnych opinii. Zachęcamy do poczytania 🙂
Drugim obliczem jest odsłona masażowa, medytacyjna, przestrzeń do rytuałów masażu i pracy energetycznej. Jest to oblicze Sztuki Uważnego Dotyku, gdzie na ścianach goszczą mandale oświetlone cieplejszym światłem świec i stojącej w kącie lampy.

Dlaczego z nami?

Jesteśmy praktykami. Oboje jesteśmy po wielu warsztatach i kursach, a co ważniejsze uwalniamy swoje ograniczenia NA BIEŻĄCO, na co dzień. Pracujemy też ze sobą nawzajem, co nas do siebie zbliża. Widzieliśmy już wiele swoich odsłon, swoje ciemne i jasne strony oraz przeróżne stany emocjonalne. Widzieliśmy wiele odsłon osób, które do nas przychodzą na sesje. Wiemy, że nawet najtrudniejsze emocje przemijają i, że warto jest pozwolić sobie na ich uwolnienie, by docierać do swojego prawdziwego potencjału.

Jesteśmy ciekawi Ciebie. Zapraszamy 🙂
– Krzysztof i Beata