o nas Krzysztof i Beata

O nas

Krzysztof i Beata. Razem tworzymy przestrzeń Sztuki Uważnego Dotyku w Poznaniu. Na przestrzeń tą składa się praca indywidualna w gabinecie na os. St. Batorego w Poznaniu, jak i kursy oraz warsztaty, które organizujemy.

Krzysztof Cukierski-Hryc

Krzysztof Cukierski-Hryc – pomysłodawca i główny „wykonawca” Sztuki Uważnego Dotyku. Krzysztofa znacznie częściej można spotkać w gabinecie oraz to on prowadzi kursy i warsztaty. Fizjoterapeuta; od 20 lat miłośnik pracy z ciałem; nauczyciel jogi i medytacji; terapeuta manualny; trener oddechu; praktyk uważnego dotyku i świadomego oddechu, prowadzącego do integracji Ciała z Jaźnią; uczestnik licznych warsztatów rozwojowych; od 2004 roku praktyk masażu tkanek głębokich; od 2010 roku praktyk Lomi Lomi Nui, sztuki masażu Lomi Lomi Nui uczył się u jednego z pierwszych w Polsce nauczycieli masaży polinezyjskich – Juliana Roka; w lutym 2020 roku przeszedł 8-dniowe odosobnienie w totalnej ciemności w tzw. Forest Room, znajdującym się pod ziemią estońskiego lasu; twórca własnej metody pracy z ciałem i psychiką SOTI – Somatyczno-Oddechowa Terapia Integrująca; twórca Soma Flow Movement – Przez Ciało do Jaźni;  założyciel Centrum Usprawniania i Pracy z Ciałem SOMATICA somatica.pl

Przychodząc do gabinetu na sesję do Krzysztofa, spotykamy tam osobę bardzo przyjazną, ciepłą, otwartą, empatyczną, uważną i obecną. Czujemy się bezpieczne i zaopiekowane. Jest to szczególnie ważne podczas rytuałów masażu, jak i przy dotykaniu bardzo bolesnych doświadczeń oraz uwalnianiu traum czy emocji z ciała. Krzysztof ma bardzo holistyczne, intuicyjne i często niekonwencjonalne podejście do każdej osoby, z którą pracuje. W zależności od tego, jakie dana osoba ma spojrzenie na świat, jaką ma otwartość i świadomość, po takie też narzędzia pracy sięga Krzysztof. A arsenał narzędzi ma spory. Sam przeszedł długą i mozolną ścieżkę pracy ze sobą, uwalniania własnych ograniczeń i schematów, rozwijania swojego potencjału. Dużo za nim, a i jeszcze sporo przed nim. Prywatnie kochający mąż swojej bratniej duszy Beaty, ukochany Krzysiek Mai i Michała, opiekun Happisona.

Beata Hryc-Cukierska

Beata Hryc-Cukierska – Z jednej strony tworzy i dba o „zaplecze” Sztuki Uważnego Dotyku, czyli strony internetowe i blogi, Fb, Instagram, sklep, organizację warsztatów. W tych kwestiach jest samoukiem, więc wybaczcie niedociągnięcia :).. Z drugiej strony pracuje w gabinecie, najczęściej poprzez Access Bars, Access Facelift i inne procesy energetyczne z Access Consciousness, sesje coachingowe, intensywne sesje energetyczno-werbalne dotykające przekonań i schematów ukrytych w podświadomości, ale także bardziej „namacalnie i zwyczajnie” 🙂 – Techniką Bowena. Beata jest dyplomowanym terapeutą Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim od około 10 lat. Wewnętrzna wiedźma, Miracle Maker, wysoko wrażliwa o ogromnej intuicji, fanka technik wyobrażeniowych i Neville Goggard’a. Pracuje z własnymi ograniczeniami i rozwija swoje umiejętności na licznych kursach i warsztatach w Polsce, a także za granicą – w Mystery School w USA i Rumunii. Pracuje również z energiami Aniołów i Mistrzów, czyta kroniki Akashy, prowadzi głosem w medytacyjnych podróżach wewnętrznych, daje odczyty oparte o channeling, jak i energetyczny przekaz uzdrawiający w postaci Light Language. Często słyszy w gabinecie, że jest uosobieniem spokoju, ukojenia i poczucia bezpieczeństwa. Z trzeciej strony dba o energetyczną przestrzeń gabinetu i kursów. Prywatnie mama 2 wspaniałych dzieci – Michała i Mai, żona swojej wielkiej miłości i bratniej duszy – Krzysztofa.

Gabinet

Nasz gabinet – przestrzeń największych zmian :). To tutaj zdarza się głębokie uwolnienie emocjonalne… katharsis… płacz… wycie, jęk… śmiech… To stąd ludzie wychodzą lżejsi, bez tego niewidzialnego balastu na plecach, rozpromienieni, rozluźnieni, z większą swobodą ruchu. Nasz gabinet ma swoje 2 oblicza – oblicze do terapii manualnej, klawiterapii, aurikuloterapii – ta odsłona od lat znana jest pod nazwą SOMATICA i taką też ma stronę internetową: somatica.pl Również wpisując właśnie SOMATICA Poznań można łatwo znaleźć nas na Google Maps, gdzie systematycznie zwiększa się liczba pozytywnych opinii. Zachęcamy do poczytania 🙂
Drugim obliczem jest odsłona masażowa, medytacyjna, przestrzeń do rytuałów masażu i pracy energetycznej. Jest to oblicze Sztuki Uważnego Dotyku, gdzie na ścianach goszczą mandale oświetlone cieplejszym światłem świec i stojącej w kącie lampy.

Dlaczego z nami?

Jesteśmy praktykami. Oboje jesteśmy po wielu warsztatach i kursach, a co ważniejsze uwalniamy swoje ograniczenia na bieżąco. Pracujey ze sobą nawzajem, co nas do siebie zbliża. Widzieliśmy już wiele swoich odsłon, swoje ciemne i jasne strony oraz przeróżne stany emocjonalne. Widzieliśmy wiele odsłon osób, które do nas przychodzą na sesje. Wiemy, że nawet najtrudniejsze emocje przemijają i, że warto jest pozwolić sobie na ich uwolnienie, by docierać do swojego prawdziwego potencjału.

Jesteśmy ciekawi Ciebie. Zapraszamy 🙂
– Krzysztof i Beata